Питання про усунення Президента України з поста

29 марта 2021 12:06
Янукович Віктор

Український державний діяч, четвертий Президент України (з 25 лютого 2010 до 22 лютого 2014 року), визнаний винним у державній зраді.

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

PLG_K2_UEF_SOCIAL_FACEBOOK

В Україні стався не державний переворот, а збройне захоплення влади представниками "агентами" США і ЄС в особі народних депутатів України, ця влада не законна, навіть у випадку якщо її вважають законною представники інших країн, ці особи не мають жодної підтримки народу України. Єдина законна влада це людина яку обирав український народ.

31.5.2019: Государственное бюро расследований Украины возбудило новое уголовное дело в отношении экс-президента Порошенко...

P.S. Конституція України - Розділ V ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ: Стаття 111. Президент України може бути усунений з поста Верховною Радою України в порядку імпічменту у разі вчинення ним державної зради або іншого злочину.

Питання про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту ініціюється більшістю від конституційного складу Верховної Ради України.

Для проведення розслідування Верховна Рада України створює спеціальну тимчасову слідчу комісію, до складу якої включаються спеціальний прокурор і спеціальні слідчі.

Висновки і пропозиції тимчасової слідчої комісії розглядаються на засіданні Верховної Ради України.

Государственное бюро расследований УкраиныГосударственное бюро расследований Украины

За наявності підстав Верховна Рада України не менш як двома третинами від її конституційного складу приймає рішення про звинувачення Президента України.

200px phyllopteryx taeniolatus1

Рішення про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту приймається Верховною Радою України не менш як трьома четвертими від її конституційного складу після перевірки справи Конституційним Судом України і отримання його висновку щодо додержання конституційної процедури розслідування і розгляду справи про імпічмент та отримання висновку Верховного Суду про те, що діяння, в яких звинувачується Президент України, містять ознаки державної зради або іншого злочину.