Путін вчинив гірше за Гітлера: страшні події Іловайської трагедії і реакція штабу АТО – як це було

30 марта 2021 13:56
Росіяни розуміли, що їхня присутність на Донбасі стає все більш очевидною, тому вирішили створити жахливий, руйнівний інфопривід, який паралізує волю українських військових до подальшого опору, згадує ексначальник оперативного штабу АТО Назаров.

Іловайськ. Назва цього міста вписана в історію російсько-української війни чорними літерами. На сьогодні мало хто хоче згадувати ті криваві дні, коли Росія ввела свої війська і, не дотримавшись домовленостей, наданих нею, підступно розстріляла наших армійців у так званому "зеленому коридорі".

Кількість загиблих у ті дні сягає сотень. І ми не маємо право забувати ні їхні імена, ні ті події, які цьому передували. 

За даними військової прокуратури України, в боях за Іловайськ загинули 366 українських бійців, 429 дістали поранення, 300 потрапили в полон, 84 вважаються зниклими безвісти.

Про оперативну обстановку довкола Іловайська до 24 серпня в зоні АТО розказує військовий аналітик Олександр Сурков.

На Савур-Могилі тримала оборону зведена група полковника Ігоря Гордійчука (на той час помічник начальника розвідки зі спецоперацій очолював загін спецпризначення – ред.), там же наша група знаходилася в районі населеного пункту Велика Шишівка, вона була загрозою для Шахтарська.