Село Луги: як на горі Піп Іван "чорне золото" збирають і навіщо вівцям сережки

03 апреля 2021 20:52

Ми приїхали до села Луги, що на Закарпатті, аби дізнатись, чим живе село, як гуцули випасають овець на полонині, рецепт приготування форелі та з чого роблять справжню трембіту.

"Я з 11 років з батьком ходив в гори. Так і вивчився на вчителя географії. Але, спробувавши, зрозумів, що вчитель – це про шкільне приміщення, а мене в гори тягне", – розповідає нам Іван, водій "уазика", який везе нас на гору.

В село Луги Закарпатської області ми приїхали трохи пізніше, ніж очікували – Google Maps не враховує погані дороги. Вирішуємо знайти водія, який підвезе нас до найдоступнішої точки гори Піп Іван Чорногірський.

Наш водій Іван взяв з собою 8-річного сина Івана. Каже, просив поїхати з ним – раптом знадобиться допомога. Відтак, два Івана везуть нас на гору Піп Іван. Жартуємо, мовляв, бог любить трійцю.

Іван вже шостий рік возить людей на гору. Каже, із села чи не найпершим почав їздити і відкривати непротоптані місця. Цій дорозі – кілька місяців.

На Закарпатті сезон для роботи – це літо. Хтось – збирає і продає гриби, хтось – чорницю, а хтось возить лінивих туристів. В інші пори роки місцеві найчастіше виїжджають за кордон, бо в селі нема чим зайнятись. Наш водій теж нещодавно повернувся – працює ескалаторником в Чехії.

Що таке "чорне золото" і навіщо його збирати?

Іван сигналить автівці, що їде назустріч:

"О, дивіться, наші збирачі "чорного золота" поїхали",  каже.

Перебравши в голові всі можливі варіанти, що таке "чорне золото", наважуємось запитати.

"А, "чорне золото" –  це яфина",   впевнено пояснює Іван.

Доводиться запитувати ще раз. Виявляється, яфиною або "чорним золотом" в цих краях називають чорницю.

Система така: люди збираються групами і вантажівкою виїжджають на полонини. Там 5-6 годин збирають чорницю, везуть до села,  і здають ягоду на продаж. Нині можна отримати 55 гривень за кілограм.